KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15496057
nr 1549 6057
Teckning
Blyerts, Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 39 cm, yttermått inklusive ram: 53x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:56:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr